18 листопада 2015 року Харківська обласна бібліотека для юнацтва провела виїзний семінар для бібліотекарів Нововодолазької ЦБС на базі Просянської №1 бібліотеки філії. Цього разу фахівці обговорювали тему «Бібліотека в умовах сучасного інформаційного ринку» та перспективи розвитку української бібліотечної сфери.

На початку з вітальним словом до учасників семінару звернулася директор ХОБЮ Маргарита Володимирівна Жарова, яка говорила про еволюцію структури і функцій юнацької бібліотеки під впливом сучасних інформаційних технологій та розповіла про нові творчі знахідки в роботі.

Далі з медіапрезентацією про новинки українського книжкового ринку виступила завідувачка проблемно-аналітичного відділу ХОБЮ Тетяна Смєкалова. Тетяна Василівна професійно познайомила бібліотекарів нашого району зі змістом книг сучасних письменників, розповіла про їх особливості .

Психолог обласної бібліотеки для юнацтва Єлизавета Герасименко виступила з темами «Казкотерапія», «Психологічна допомога учасникам АТО» . Вона розповіла про різноманітні прийоми і техніки роботи з людьми, які через нинішні події на Сході України опинились в кризовій ситуації, і про те, як бібліотека може допомогти цим людям пристосуватись до нових життєвих обставин та віднайти психологічну рівновагу.

Завершили семінар виступи директора Нововодолазької ЦБС Сучкової Л.І. та Просянського сільського голови Вітра О.М., як і закцентували увагу на місці бібліотечної системи в інформаційному просторі регіону.

Кiлькiсть переглядiв: 1628

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.