/Files/images/131.JPG

«Все, що душа довірила словам…»

В читальному залі Нововодолазької районної бібліотеки до Всесвітнього дня поезії оформлено книжкову виставку "Все, що душа довірила словам…", де предсталено поетичні добірки українських поетів та поетів Нововодолажчини, членів літературно - музичного об’єднання "Веселка".

Всесвітній день поезії було проголошено делегатами 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 1999 році. Перший Всесвітній день поезії було відзначено 21 березня 2000р. в Парижі (Франція), де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

Метою встановлення цієї дати та здійснення заходів, присвячених поезії, є прагнення привернути увагу суспільства до поетичної спадщини та необхідності звернення до неї у виховній і просвітницькій діяльності. В Україні це свято відзначається на державному рівні щорічно з 2004 року.

Що таке поезія? Поезія-художньо-образна словесна творчість, це твори написані віршами. Ось що таке поезія на словниковій мові Це сухе, безбарвне пояснення слова "поезія".

Насправді ж слово "поезія" вбирає в себе багато понять. Поезія-це коли ти летиш рядками і наповнюєшся енергетикою слова, отримуючи естетичну насолоду. Це коли хочеться перечитувати, знаходити щось нове.

Поезія - це сум, чарівність, музика, дотик до душі, струни якої ще довго будуть бриніти. І чим частіше - тим краще. Тоді людина буде духовно вищою і красивішою.


Кiлькiсть переглядiв: 52

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.